براش سر تخت لتی

براش سر تخت لتی انواع مواد آرایشی پودری را بدون باقی گذاشتن رد و خط بر روی پوست صورت پخش نموده و نمایی طبیعی به آرایش شما می بخشد.

 Lottie Buff And Blend Brush

۹۸ هزار تومان ۷۵ هزار تومان

موجود در انبار

سایر محصولات

با توجه به تفاوت کنتراست تصویر و نوردهی مانیتورهای مختلف، امکان تفاوت رنگ جزیی بین عکس محصول با محصول می باشد

توضیحات

توضیحات

براش سر تخت لتی با دارا بودن برسی تخت و فیبر ها فشرده محصولی بسیار مناسب جهت پخش مواد پودری از جمله پنکیک، پودر فیکساتور و هایلاتر های پودری می باشد. براش سر تخت لتی به آسانی پودر های آرایشی را ترکیب نموده و بدون باقی گذاشتن رد و یا ایجاد ماسیدگی نمایی طبیعی به آرایش می بخشد.

  • سر برس تخت با مو های بسیار فشرده
  • مناسب جهت استفاده با مواد آرایشی پودری
  • محو خطوط باقی مانده در آرایش
  • قابل استفاده برای انجام آرایش های حرفه ای و روزانه
  • پخش و ترکیب یکدست مواد آرایشی

روش مصرف

سر برس را به مقداری پودر آغشته و آن را بر روی تمامی نواحی مورد نظر به آرامی به طور یکدست پخش کنید

ترکیبات موثر

برند

لتی لندن

همیشه آماده سلفی گرفتن! برند لتی لندن باعث می شود حس و حال اوایل جوانی در شما زنده شود. این برند محبوب و دوست داشتنی در لندن متولد شده و به دلیل حضور در کانال ها و شبکه های اجتماعی به سرعت روند رشد و نام آوری را سپری نمود. جست و جو برای یافتن ابزار آرایشی مناسب برای گرفتن سلفی زیبا تمام شد! ما لتی هستیم، برندی بی پروا ، روشن و مملو از زیبایی . اماده برای یک سلفی زیبا از درون. لتی محصولاتش را با الهام از ستاره‌ های هالیوود، شبکه‌های اجتماعی، بلاگرها و سبک‌های مد و متناسب با علایق علاقه ‌مندان دنیای مجازی طراحی و خلق شده است. دخترانی که از محصولات و لوازم جانبی لتی استفاده می کنند، با حس و حال دختران جوان و نوجوان همراه می گردند که نشاط و علاقه شدیدی به ظاهری زیبا و پاکیزه همراه با تفریح و سرگرمی دارند. حس برتری در زیبایی و اعتماد به نفس با استفاده از محصولات لتی برای خانم ها محقق می گردد. دختران لتی، زیبایی در ذهنشان شکل گرفته است، آنها از روز های بارانی تا مهمانی های شبانه، عادت به زیبا بودن تبدیل به سرگرمی و رویای تمام روزشان شده است که با ابزار آرایش لتی محقق می گردد.کشف زیبایی آنها زمانی صورت می گیرد که با بهترین دوست خود و یا جست و جو در بلاگ ها و صفحات مجازی، محصولات لتی را خریداری می کنند. لتی لندن مقصد زیبایی همه دخترانی است که نیاز دارند خیلی سریع آرایششان را تمدید و مرتب کنند. همیشه برای سلفی گرفتن آماده باش.

اطلاعات بیشتر

وزن10 g
ابعاد1 × 1 × 10 cm
برند

زیرمجموعه

تاییدیه های پاک تن

,

مناسب

,

ساخت

انگلستان

وزن

محصولات مشابه

!تخفیفی!
براش تخت کانتورینگ لتی
۹۸ هزار تومان ۷۵ هزار تومان
براش سایه چشم لتی
۶۱ هزار تومان

تخفیفی ها را ببینید

محصولاتی که قبلا مشاهده کردید

Products not found