خوشحالیم که در پاک تن با تیمی مجرب و حرفه ای از زبده ترین افراد (از مشاورین و بچه های فروش تا تیم تحقیقاتی برندها و محصولات) همکاریم که هر روز با ایده هایی نو و کارآمد برای رسیدن به اهداف والای پاک تن تلاش می کنند.

ما در این مجموعه به همکاری تک تک مشتریان و مصرف کنندگان برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی نیازمندیم، ساده ترین نوع همکاری از طریق برقراری ارتباط مستقیم باشماست.
دیدگاه ها و تجربیات شخصی شما درباره هر محصول، پروسه بررسی و انتخاب را برای سایرین هموارتر می کند. برای این منظور، در هر محصول تب نظرات قرار داده شده.

همچنین ما نیازمند همکاران دلسوزی در زمینه های کاری زیر هستیم:

۱: تستر و بررسی کنندگان دقیق و حرفه ای محصولات و برند های مورد تایید پاک تن.
محصولات پاک تن برای استفاده شخصی و بررسی دقیق بصورت رایگان برای تستر های مورد تایید پاک تن ارسال خواهند شد. به هر بررسی بعد از تایید محتوا، مبلغی بصورت توافقی پرداخت خواهد شد.

۲: مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی پاک تن:
تمامی افرادی که علاقمند به همکاری در بخش سوشیال مدیا و یا فروشگاه اینترنتی پاک تن هستند، می توانند زمینه علاقه خود را با مدیریت مجموعه در میان بگذارند.
این نوع همکاری ها نیاز به حضور فیزیکی در دفتر مجموعه ندارد و تنها با داشتن کامیپوتر و اینترنت و کمی علم کامپیوتر (در زمینه فتوشاپ، ICDL و کار با شبکه های اجنماعی) و یک دوره آموزشی کوتاه میتوان شروع به کار کرد.

۳: مشاور و ارایه دهنده خدمات مشاوره ای به مشتریان:
دوستانی که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی دارای تخصص خاصی هستند و فعالیت بیش از ۵سال در این حوزه داشتند و همچنین ساکن شهر مشهد می باشند میتوانند با معرفی خود و ارسال رزومه کاری، برای همکاری با مجموعه اقدام کنند.
این نوع همکاری نیاز به حضوری فیزیکی در دفتر مجموعه می باشد.

با گسترش دامنه فعالیت های مجموعه، نیاز ما به همکاران بیشتر در زمینه های کاری متفاوت، بیشتر و بیشتر خواهد شد.
متعاقبا نیازمندی های پاک تن در شبکه های اجتماعی و همچنین این صفحه اعلام خواهند شد.