بدون مشتقات حیوانی یا وگن

درود و آرزوی بهترین ها برای پاک تنی های عزیز

# وگن یا # بدون_مشتقات_حیوانی

( وگن ٬ لوازم آرایشی وگان ٬ فاقد مواد حیوانی )

 

امروز قصد داریم تگ جدید پاک تن رو که همه به عنوان انواع (مجوز) در محصولات پاک تن می شناسیم، معرفی کنیم.

این مجوز ازین به بعد در کنار سایر مجوزها در سایت بر روی تک تک محصولات بررسی شده قرار می گیرد.

 

تفاوت وگن و فاقد مواد حیوانی:

پس از اینکه بسیار از محصولات سایت را طی بررسی ها و تحقیقات فراوان به عنوان لوازم آرایشی وگان معرفی کردیم٬ بسیاری از دوستان از ما ایراد گرفتند که بر اساس مجوز کدام شرکت یا موسسه، مجوز وگان بودن به برخی محصولات فروشگاه داه ایم در صورتی که هیچ کجا از آن برند به عنوان وگان نام برده نشده؟!

توضیح اول اینکه:

تمامی موسسات و سازمان هایی که مجوز های مختلفی مثل وگان و ارگانیک و … را به شرکت های تولید کننده می دهند، بطور خاص روی یک محصول برندها تحقیق و تمرکز نمی کنند.

این به این معنا ست که وقتی یک برند مدرک وگان بودن را می گیرد (حتی برای یک خط تولید، مثلا لاک) باید تمام محصولات یا آن خط تولیدی اش بر طبق اصول وگانیسم باشد.

توضیح دوم اینکه:

با توجه به اینکه محصولات وگان در ایران بسیار گران و کمیاب هستند وتوضیحات اول، انجمن پاکـ بوم و اعضای تیم تحقیقاتی پاکـ تن برای راحتی خیال وگان های ایران تصمیم گرفتند تا با بررسی و تحقیق در مورد تک تک محصولات برند های بدون تست حیوانی،

آنها را با مجوزی جدید از بین برند های غیر وگان به عنوان محصولی بدون مشتقات حیوانی معرفی کنند.

لازم به ذکر است که این مجوز با توجه به اطلاعات ما از بررسی های انجام شده بر روی مواد تشکیل دهنده  و تحقیقات جامعی درباره تولید کننده مواد اولیه آن شکل گرفته است.

پاکـ تن هیچ مسؤلیتی در قبال فرمولاسین های سرّی، مواد تشکیل دهنده نام برده نشده روی جلد و .. ندارد!!

ما در بخش تحقیقاتی خود، روزانه به دنبال اطلاعات جدید و بروز نگه داشتن اطلاعات خود هستیم. اما با توجه به گستردگی مشتقات حیوانی مورد استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین تغییر نام های متعدد این مشتقات، احتمال اشتباهات جزیی را رد نمی کنیم.

ازین بابت از شما سپاسگذاریم که اشتباهاتمان را بما گوشزد می کنید،

تا هم دیگران را مطلع کنیم و هم بتوانیم به عنوان مرجعی معتبر در بین وگان های ایران به فعالیت خود در کنار شما دلگرم باشیم.

[divider height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

برای استفاده از طبقه بندی های مخصوص پاک تن، در صفحه فروشگاه ، در منوی اصلی گزینه ای مشاهده می کنید بنام مجوز های پاکـ تن.
[image src=” ” width=”” height=”” align=”center” border=”0″ margin_top=”5″ margin_bottom=”5″ link=”” link_image=”” target=”” alt=”” caption=”” greyscale=”0″ animate=””] [divider height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در google
گوگل پلاس
اشتراک گذاری در pocket
پاکت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *